Головна Послуги Публікації Запитання-відповідь Про нас Мапа сайту
 
 
 

Послуги

У цьому розділі Ви маєте можливість ознайомитись із коротким змістом послуг, які надають юристи Буковинської правозахисної групи (BRP Group).

Це може бути разова, або ж довгострокова допомога, пов’язана із захистом Ваших прав та представництвом інтересів, розробкою різного роду документів, наданням юридичних консультацій тощо.

Послуги групи структуровані за практиками, за якими спеціалізуються наші фахівці.

 
Антимонопольне право

Практика антимонопольного права є однією із пріоритетних практик українського юридичного бізнесу. Однак у нашому регіоні вона не має широкої розповсюдженості та затребуваності. За необхідності, BRP Group надасть юридичні консультації стосовно конкурентних правил ведення бізнесу. Також у рамках практики «антимонопольне право» юристи будуть захищати інтереси клієнта у господарському суді щодо оскарження рішень чи дій (бездіяльності) АМКУ та його територіальних органів у разі виникнення спорів.

Ми пропонуємо бізнесменам повний пакет послуг з питань антимонопольного і конкурентного права. 

Це можуть бути послуги щодо узгоджених дій, зокрема:

 • консультації з питань регулювання узгоджених дій;
 • отримання дозволу на узгоджені дії;
 • оцінка можливих ризиків, пов’язаних із запланованими угодами;
 • структурування комерційних операцій і договірних положень із метою мінімізації ризиків антимонопольного характеру;
 • підготовка необхідних документів для отримання дозволу АМКУ на узгодженні дії, отримання такого дозволу;
 • одержання попередніх висновків АМКУ щодо запланованих клієнтами угод;
 • підготовка звернень, надання відповідей на інформаційні запити АМКУ;
 • надання витягів, інформаційних довідок, письмових та усних консультацій щодо узгоджених дій;
 • захист інтересів клієнта у господарському суді.

Також, у разі необхідності BRP Group допоможе отримати дозвіл на концентрацію, захистить інтереси потерпілих СПД від узгоджених дій, візьме участь у переговорах з АМКУ та проконсультує клієнта з інших питань дотримання антимонопольного та конкурентного законодавства.

Виконання судових рішень

Прийняте на користь клієнта судове рішення не завжди гарантує реальний захист його прав чи інтересів. Українській виконавчій практиці широко відомі приклади виконання судових рішень роками. Інколи вони взагалі не виконуються. Широка розповсюдженість порушення прав сторін виконавчого провадження переросла у масовість.

Спеціалісти BRP Group мають великий досвід представництва сторін на стадії виконання судових рішень.

Практика «виконання судових рішень» дає змогу отримати послуги щодо:

 • виконання судових рішень, прийнятих українськими судами;
 • визнання незаконними дії (бездіяльність) органів ДВС;
 • зобов’язання органів ДВС вчинити певні дії;
 • представництво інтересів клієнта в суді у спорах з органами ДВС;
 • отримання необхідних документів (виконавчого листа, наказу господарського суду, копій постанов державного виконавця тощо);
 • виконання рішень третейських судів;
 • надання витягів, інформаційних довідок, письмових та усних консультацій з питань виконавчого провадження;
 • інші послуги щодо виконання судових рішень.
Нерухомість і будівництво

Одна з ключових практик BRP Group - «нерухомість і будівництво» . Група консультує клієнтів стосовно проектів у сфері житлової, комерційної та корпоративної нерухомості на всіх стадіях будівництва. 

Ця практика допомагає клієнтам:

 • отримати необхідні дозволи на здійснення будівельних робіт;
 • обрати спосіб фінансування будівельних робіт, а також реалізувати його;
 • ввести закінчений будівництвом об'єкт в експлуатацію, а також оформити на нього право власності;
 • оформити договірні орендні відносини;
 • купити чи продати об’єкт нерухомого майна та зареєструвати на нього право власності;
 • зареєструвати обтяження нерухомого майна.

Комплексний підхід наших юристів до виконання поставлених завдань, допоможе Вам знайти потрібне рішення та отримати привабливу нерухомість без зайвих проблем.

Оподаткування

Зберегти та розширити власний бізнес допоможе ефективне податкове планування. Це одне з непростих завдань для розвитку бізнесу. В умовах постійних змін податкового законодавства, бізнес нашого регіону має можливість отримати якісні та вчасні юридичні консультації від фахівців BRP Group.

В рамках практики «оподаткування», Буковинська правозахисна група надає наступні види послуг:

 • консультування з питань оподаткування операцій;
 • проведення реєстраційних процедур;
 • податкове планування для фізичних та юридичних осіб;
 • розробка найбільш оптимальних, з точки зору оподаткування, схем ведення бізнесу, різних видів операцій;
 • представництво інтересів клієнта та вирішення досудових і судових спорів, які виникають з органами Державної податкової служби.

 

Робота і трудові спори

Практика «робота і трудові спори» є однією з основних практик нашої команди. 

Це можуть бути трудові спори, пов’язані з представництвом у суді, або ж розробка документів, пов’язаних з організацією праці.

Корпоративний Клієнт також має можливість замовити внутрішню і кадрову документацію, а також консультації правового характеру, пов’язані з оплатою праці, преміюванням, влаштуванням на роботу іноземного персоналу, організацією управління підприємством тощо.

Працівник, права якого порушено також може звернутись до фахівців BRP Group для отримання юридичних послуг, пов’язаних з поновленням на роботі, зміною формулювання причин звільнення, стягненням заробітної плати за час вимушеного прогулу та для вирішення інших спорів, пов’язаних з працею та працевлаштуванням.

 

Спадкування

Спадкування так чи інакше стосується кожної людини. Спадкування завжди було і залишатиметься актуальним.

Спеціалісти Буковинської правозахисної групи мають великий досвід захисту інтересів громадян, пов’язаних зі спадкуванням. Зазвичай послуги у межах практики «спадкування» пов’язані з визнанням права власності на спадкове майно, встановленням факту родинних відносин, витребування майна з чужого незаконного володіння, визначення додаткового строку, достатнього для подання заяви про прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним, усунення від права на спадкування, заборона нотаріусу видавати свідоцтво про право на спадщину протягом розгляду справи у суді, визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину тощо.

Судова практика

Послуги BRP Group традиційно для нашого регіону направлені на судову практику.

Команда юристів має тривалий і успішний досвід представництва інтересів клієнтів у загальних і спеціалізованих судах, в тому числі у вищих судових інстанціях України.

Клієнт має можливість звернутись до фахівців Буковинської правозахисної групи для представництва його інтересів у будь-якому суді Чернівецької області.

За домовленістю, юристи захищали інтереси громадян і підприємців у Тернопільській і Кіровоградській областях. Переважно представництво здійснюється у судах м. Чернівці та районах області.

У разі необхідності, юристи допоможуть підготувати позов та інші документи у суди сусідніх областей та написати відповідні скарги або заяви для перегляду і скасування судових рішень.

BRP Group забезпечує комплексне представництво як під час судового розгляду цивільної, господарської чи адміністративної справи, так і під час виконавчого провадження у рамках практики «виконання судових рішень».

Земельні спори

Послуги практики земельних спорів БПГ є одними із найпопулярніших серед клієнтів.

Наші юристи консультують з будь-яких питань земельного законодавства і земельних відносин. Широку розповсюдженість має також захист спеціалістами BRP Group інтересів клієнтів у судах при вирішенні земельних спорів.

Щедрість українських земель пояснює велику кількість суперечок навколо земельних ділянок та прав на них. Звичайними для практики «земельні спори» є:

 • визнання права власності на земельну ділянку;
 • визнання недійсними договорів, предметом яких є земельна ділянка;
 • питання, пов’язані зі звільненням самовільно зайнятої земельної ділянки, знесення об’єкту самочинного будівництва;
 • допомога із отриманням земельної ділянки у власність чи у користування;
 • визнання недійсними рішень, дій чи бездіяльності органів влади та місцевого самоврядування;
 • межові спори;
 • інші спори, пов’язані із землею та правами на неї. 
Контрактне право

Запорукою успішності бізнесу та мінімізації ризиків часто виступає грамотно складений договір і правильно структуровані договірні відносини.

Високий професіоналізм юристів BRP Group дозволяє належно оформити договірні відносини, завершити операцію та отримати очікувані вигоди. Саме передбачуваність поведінки контрагента у рамках договірних відносин дозволяє планувати та інвестувати, зважаючи лише на економічні ризики і мати впевненість у мінімальності юридичних ризиків, очікувати на закономірний економічний результат.

Клієнт має можливість звернутись до фахівців Буковинської правозахисної групи для отримання потрібної консультації та розроблення відповідного договору. Популярністю в українській юридичній практиці користуються договори купівлі-продажу, поставки, ліцензійні договори, договори про надання послуг, оренди майна, кредитні договори, договори підряду, договори, що забезпечують виконання зобов’язань (договір поруки, іпотеки тощо) та багато інших. Українське законодавство встановлює принцип свободи договору, а тому Клієнт може замовити договір, який у повній мірі допоможе виконати поставлене завдання.

Практика укладання та виконання договорів в Україні показує низький рівень договірної роботи. Тому й широкої розповсюдженості розгляду в судах набувають і договірні спори.

Захистити інтереси бізнесмена, підприємства або громадянина у суді допоможуть юристи БПГ (див. «судова практика»). У випадку виникнення спорів щодо дійсності (недійсності) укладеного договору чи порушення або невиконання зобов’язань бізнес-партнером, юристи BRP Group допоможуть Клієнту щодо владнання питань, пов’язаних зі стягненням збитків з контрагента, стягненням боргу і штрафних санкцій, встановлених у договорі або у законі, компенсаційних виплат та інших обумовлених договором сум.