Головна Послуги Публікації Запитання-відповідь Про нас Мапа сайту
 
 
 
Головна »»» Практики

Контрактне право

Запорукою успішності бізнесу та мінімізації ризиків часто виступає грамотно складений договір і правильно структуровані договірні відносини.

Високий професіоналізм юристів BRP Group дозволяє належно оформити договірні відносини, завершити операцію та отримати очікувані вигоди. Саме передбачуваність поведінки контрагента у рамках договірних відносин дозволяє планувати та інвестувати, зважаючи лише на економічні ризики і мати впевненість у мінімальності юридичних ризиків, очікувати на закономірний економічний результат.

Клієнт має можливість звернутись до фахівців Буковинської правозахисної групи для отримання потрібної консультації та розроблення відповідного договору. Популярністю в українській юридичній практиці користуються договори купівлі-продажу, поставки, ліцензійні договори, договори про надання послуг, оренди майна, кредитні договори, договори підряду, договори, що забезпечують виконання зобов’язань (договір поруки, іпотеки тощо) та багато інших. Українське законодавство встановлює принцип свободи договору, а тому Клієнт може замовити договір, який у повній мірі допоможе виконати поставлене завдання.

Практика укладання та виконання договорів в Україні показує низький рівень договірної роботи. Тому й широкої розповсюдженості розгляду в судах набувають і договірні спори.

Захистити інтереси бізнесмена, підприємства або громадянина у суді допоможуть юристи БПГ (див. «судова практика»). У випадку виникнення спорів щодо дійсності (недійсності) укладеного договору чи порушення або невиконання зобов’язань бізнес-партнером, юристи BRP Group допоможуть Клієнту щодо владнання питань, пов’язаних зі стягненням збитків з контрагента, стягненням боргу і штрафних санкцій, встановлених у договорі або у законі, компенсаційних виплат та інших обумовлених договором сум.