Головна Послуги Публікації Запитання-відповідь Про нас Мапа сайту
 
 
 

Про нас

 

Буковинська правозахисна група (BRP Group) була створена на початку 2013 року та об’єднала команду юристів, які практикують у різних секторах економіки на території Чернівецької та сусідніх областей України.

Послуги BRP Group традиційно для нашого регіону направлені на судову практику.

Не менш важливими практиками для групи є «нерухомість і будівництво», «виконання судових рішень», «відносини з державними органами», «земельні спори», «реклама», «сільське господарство», «контрактне право», «податки і податкове планування», «шлюб і сім’я», «захист прав споживачів», «трудові спори», «корпоративне право», «позадоговірні спори», «банкрутство», «банки і фінанси», «інтелектуальна власність», «енергетика та природні ресурси», «інвестиції».

Юристи BRP Group володіють глибокими знаннями локального ринку Чернівецької та сусідніх областей, що дозволяє комплексно виконувати побажання клієнта.

І хоча практики «фондовий ринок», «арбітраж» і «антимонопольне право» не мають широкої розповсюдженості в силу особливостей бізнес-клімату Чернівецької області, за бажанням клієнта, BRP Group зробить будь-який місцевий інвестиційний проект прибутковим, захистить інтереси бізнесмена у третейському суді та надасть юридичні консультації стосовно конкурентних правил ведення бізнесу. Також у рамках практики «антимонопольне право» юристи будуть захищати інтереси клієнта у господарському суді щодо оскарження рішень чи дій АМКУ та його територіальних органів у разі виникнення спорів.

Часто без якісної юридичної допомоги не обійтись і приватним особам. Питання землі, нерухомості, шлюбу і власності неодмінно приходять у життя кожного, і не рідко разом із конфліктами. Кожній людині доводилось стикатись із доволі туманним поняттям «справедливість». Прояви корупції та халатності викликають багато проблем стосовно меж земельної ділянки та прав на неї, активна діяльність шахраїв не дає змоги громадянам мирно володіти своєю нерухомістю. Люди, котрі почувають себе незахищеними проти чиновницького апарату, можуть звернутись до спеціалістів правозахисної групи та отримати юридичну допомогу на належному рівні. 

З питань надання юридичної допомоги звертайтеся за телефоном:
+38 (095) 85-88-396